Κάντε κλικ εδώ για να αποθηκεύσετε το Πρόγραμμα

    

Κυριακή 6 Οκτωβρίου

Έναρξη κατηχητικών συναντήσεων

Αγιασμός-Γνωριμία με τα παιδιά

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 26 Οκτωβρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 27 Οκτωβρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 2 Νοεμβρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 16 Νοεμβρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 17 Νοεμβρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 30 Νοεμβρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

 

(Επίσκεψη σε ίδρυμα ενόψει Χριστουγέννων)

Γ’- Δ’ Δημοτικού

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

 

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

 

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 4 Ιανουαρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 11 Ιανουαρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 18 Ιανουαρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 19 Ιανουαρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 29 Φεβρουαρίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 1 Μαρτίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 7 Μαρτίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 8 Μαρτίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 14 Μαρτίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 15 Μαρτίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 21 Μαρτίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 22 Μαρτίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 28 Μαρτίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 29 Μαρτίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 4 Απριλίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 5 Απριλίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 11 Απριλίου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 12 Απριλίου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 2 Μαΐου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 3 Μαΐου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 9 Μαΐου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Γ’- Δ’ Δημοτικού

17:00-18:30

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

17:00-18:30

Κυριακή 10 Μαΐου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 16 Μαΐου

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

17:00-18:30

(Γιορτή λήξης κατηχητικού)

Γ’- Δ’ Δημοτικού

 

Ε’- Στ’ Δημοτικού

 

Κυριακή 17 Μαΐου

Γυμνασίου-Λυκείου

10:30-11:30

Σάββατο 23 Μαΐου

(Εκδρομή λήξης κατηχητικού)

Παιδιά Α’-Β’ Δημοτικού

Γ’- Δ’ Δημοτικού

Ε’- Στ’ Δημοτικού

Γυμνασίου-Λυκείου

 

       

footer


Δημιουργία ιστοτόπου ΑΔΑΜ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ